
I love, love Larabars because they are made with simple, whole ingredients. But I haven’t been able to afford them lately, due to a tighter budget. They retail for $1.29 a bar in my area and Amazon sells them for $19.99 for a box of 20, making them $1 each. It’s not a bad price […]